ЯНТРА-ЙОҐА

Янтра-йоґа або йоґа руху, одна з найдавніших систем йоґи в світі. Чог’ял Намкай Норбу почав викладати Янтра-йоґу на початку 70-х в Італії.

Це чудовий метод досягнення міцного здоров’я та отримання досвіду розслаблення. Ритмічні рухи Янтра-йоґи синхронизують наше дихання, а це координує та гармонізує наші розум, тіло та енергію. Коли ми керуємо власною енергією з допомогою рухів та дихання, тіло поступово робиться гнучким і сильним, свідомість – більш сприйнятливою, яснішою, гармонійною та розпруженою.

Чог’ял Намкай Норбу написав ґрунтовні коментарі до корінного учення Вайрочани, що жив у 8 столітті, Н’їда Кхаджор (Nyida Khajor), Союз Сонця й Місяця, засновані на власному досвіді та знанні Янтра-йоґи, отриманому Чог’ялом Намкаєм Норбу в Тибеті – від дядька та різних учителів.

 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dzogchen/dzogchen.kiev.ua/www/wp-content/themes/dzogchen/single.php on line 19

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dzogchen/dzogchen.kiev.ua/www/wp-content/themes/dzogchen/single.php on line 20