SHANG SHUNG INSTITUTE

Міжнародний Інститут Тибетських Досліджень

Институт Шанґ Шунґ

www.shangshunginstitute.org

http://www.shangshunginstitute.ru/ru/

Міжнародний Інститут Тибетських Досліджень Шанґ Шунґ (Shang Shung Institute) засновано у 1989 році Чоґ’ялом Намкаєм Норбу й урочисто відкрито у 1990 в Мериґарі Його Превелебністю XIV Далай-ламою. Інститут є некомерційною неполітичною культурною організацією. Його названо на честь легендарного царства Шанґ-Шунґ, котре виникло в Тибеті більш як 4000 років тому, — саме у Шанґ-Шунґ беруть свої витоки тибетська історія та культура. Задача Інститутузбереження тибетської культури у всій її чистоті й повноті.

Унікальна тибетська культура лишається живою тисячоліттями, нескаламученою, чистою її передають з покоління до покоління, – це беззаперечно скарб нашої планети. Оскільки сьогодні існує реальна небезпека втрати цього унікального скарбу, Інститут Шанґ Шунґ сприяє поширенню знань про всі аспекти тибетської культури: релігійний, філософський, мистецький, історичний, соціальний, – в такий спосіб роблячи внесок у справу її збереження та охорони.

Інститут організовує курси, навчальні семінари, конференції, виставки; видає велику кількість книжок; має сучасний цифровий архів; пропонує навчальні стипендії достойним молодим тибетцям. Одним з головних видів діяльності Інституту є переклад автентичних тибетських текстів провідними західними мовами.

Інститут Шанґ Шунґ знаходиться у Західному Мериґарі, а його філії – в Австрії та США, розвивається філія в Росії. Протягом багатьох років Інститут співпрацює з різними університетами, фондами та музеями, плекаючи зацікавленість тибетською культуою по всьому світі. Діяльність інституту здійснюється у чотирьох провідних напрямках: архіви та мультимедії; культура і заходи; традиційна тибетська медицина; викладання та дослідження тибетської мови.

Видавництво Шанґ Шунґ

Видавництво Шанґ Шунґ (Shang Shung Edizioni), засноване у 1983 році, публікує книги Чоґ’яла Намкая Норбу, інших Учителів тибетської духовної та культурної традиції. У 2006 році видавництво об’єдналося з Інститутом Шанґ Шунґ.

Видавнича діяльність полягає у перекладах автентичних тибетських текстів кваліфікованими перекладачами, а також запис, переклад і публікацію усних настанов, котрі дає Чоґ’ял Намкай Норбу в центрах Міжнародної Дзоґчен-спільноти.

Видавництвом Шанґ Шунґ опубліковано більше 100 книг, переважно авторства Чоґ’яла Намкая Норбу, серед нихвидання для широкої публіки, для всіх, хто цікавиться Дгармою та тибетською культурою, а також численні брошури для практиків.

Видавництво Шанґ Шунґ, Інститут Шанґ Шунґ та Міжнародний Видавничий Комітет (IPC) Дзоґчен-спільноти контролюють та перевіряють переклади праць Чоґ’яла Намкая Норбу різними мовами, гарантуючи таким чином необхідну якість перекладу та захищаючи авторські права Чоґ’яла Намкая Норбу.