ASIA

ASIA (Асоціація Міжнародної Солідарності в Азії — Associazione per la Solidarietà Internazionale in Asia) засновано у 1988 році Чоґ’ялом Намкаєм Норбу, штаб-квартира знаходиться в Римі. Її діяльність тісно пов’язана з іншими структурами Дзоґчен-спільноти. Головна мета асоціації – сприяння економічному, соціальному та культурному розвиткові тибетського народу.

За час існування ASIA реалізовала більше 100 проектів підтримки тибетського населення в Тибеті, Китаї, Індії та Непалі. Галузі особливо енергійної та продуктивної діяльності – суспільна медицина, освіта, збереження культурних традицій та дистанційна допомога дітям. Завдяки діяльності Асоціації збудовано лікарні та школи в Тибеті, реконструйовано численні монастирі. ASIA – це некомерційна громадська організація (ONLUS), котра досягла значного впливу в сфері соціально-гуманітарної допомоги.

В 1999 році вона отримала визнання Міністерства Закордонних Справ Італії з метою реалізації проектів в країнах, що розвиваються. У 2001 ASIA стала партнером ECHO (агентство Об’єднаної Європи з гуманітарної допомоги у надзвичайних ситуаціях)

Офіціний сайт ASIA